Hizmetlerimiz

AKTEM Lojistik olarak 1995 yılından bugüne kadar profesyonel olarak AVM lerde taşıma hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin kapsamı; ürün kabul alanına gelen ürünlerin mağazalara ve/veya depolara sevkiyat ve teslim hizmetlerinin yürütülmesi organize edilmesi şeklinde tanımlanabilir.

Bu hizmeti verirken görselliğe, görüntü kirliliği oluşmamasına, AVM müşterilerinin alışveriş zevklerinin etkilenmemesine çok önem vermekteyiz.Ayrıca taşıma sırasında AVM ye zarar vermeyerek memnuniyeti en yüksek seviyede tutmaktayız. Taşıma hizmetlerini firmamız bünyesinde eğitimden geçen eğitimli personelimiz ile vermekteyiz.Bu hizmeti verirken doğabilecek tüm sorunlar için firmamız merkezinin mesai saatleri haricinde AVM Sorumlu Koordinatörlerimiz ile 7 Gün 24 Saat ulaşım kolaylığı ile hızlı çözüm üretmekteyiz.

Taşıma hizmetlerinde, ürün kabul bölümüne gelen ürünlerin teslimatının alınmasından sonra, AVM Güvenlik Birimlerinin gözetimi altında X Ray cihazlarından geçiş kontrolü sağlanıp, taşıma araçlarına yüklenip, servis asansörleri ve servis koridorlarından geçilerek ilgili mağazaya teslimatı gerçekleştirene kadar olan süreçte teslim alınan ürünlerin her türlü zarar ve ziyanından firmamız sorumludur.

Bunların yanında AKTEM Lojistik temizlik, tarım ve turizm alanlarında da hizmet vermektedir.