Temizlik

Ramazan CANDAN

BİRİM MÜDÜRÜ

HAKKIMIZDA

Sektörde klasik olan şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet”odaklı hizmet sunmak değişmez tek unsurdur.

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her bireye hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek, alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

MRC Grup, profesyonel ekibiyle aşağıdaki temizlik hizmetlerinini sizlere sunar.

 • İş yeri & Ofis Temizliği
 • Okul ve Dershane Temizliği
 • Anaokulu Temizliği
 • Villa Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Alışveriş Merkezi Temizliği
 • Apartman Temizliği
 • Dış Cephe Temizliği
 • Hastane Temizliği
 • Halı, Koltuk, Battaniye Temizliği
 • Cami Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizliği

Eğer siz de kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız. Birlikte çalışmak dileğiyle.

 

İŞ YERİ & OFİS TEMİZLİĞİ

MRC Grup olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde, talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

 

İŞ YERİ & OFİS TEMİZLİĞİ

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti

İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun emniyet kemeri ile yapılmaktadır.

İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır. Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.

Haftalık / Aylık Periyodik Ofis Temizliği

Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır. Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın, profesyonel ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.

Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.

VİLLA TEMİZLİĞİ

Temizlik konusunda önemli olan işlerden biriside detaylı ev temizliğidir. Örneğin villa temizliği gayet zordur ve bu konuda uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Firmamız bu konuda sîzlere en iyi hizmeti sunabilmektedir. Villalarınıza en iyi şekilde bakım uygulayarak iyi bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Rutubet yada kirlilikten bulunmak istemediğiniz odalar iyi bir temizlikten sonra içinizin rahat edeceği güzel ve düzenli odalara dönüşecektir. Firmamız bu konuda sîzlere en iyi temizlik seçeneklerini sunmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi de villanızın en iyi şekilde temizleneceğine işarettir. Bu konuda sektör içerisindeki en iyi villa temizlik firmalarından birisi olmak bize de gurur vermektedir.
Bu yüzden de sîzlerin güvenini kaybetmemek için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak bizim görevimizdir.

 

FABRİKA TEMİZLİĞİ

MRC Grup; gıda sanayi fabrikaları, otomotiv sektörü, ağır sanayi fabrika temizliği yaparken, müşteriden gelen talep doğrultusunda temizlik hizmetlerini sürdürmektedir. Fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, temizlik hizmetini kendi bünyesinde barındıran fabrikalarda ofis temizliği üretim alanları temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Fabrika camları temizliği; fabrikalarda yılın belirli zamanlarında dış cephe ve iç alan cam temizliği yapılır. Belirli periyotlarda cam temizletmeyen fabrikalarda ağır boya ve diğer etkenlerden dolayı özellikle cam çerçevelerinde ve camlarda aşırı kirlenmeler olmaktadır.

AVM TEMİZLİĞİ

Alışveriş merkezleri, her gün binlerce insanın girip çıktığı mekanlar olması sebebi ile en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda hizmet vermenin zorluğunun bilincinde olan firmamızın, öncelikli hedefi AVM içersindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır.

Alışveriş Merkezi içi ve ortak alanları, yemek alanlarının temizliği, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanlarla sağlanmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına hazırlanan vardiyalı programlar, gece ekibinin dip-cila uygulamaları ile kesintisiz hizmet veren firmamız, AVM içi mağazaların periyodik genel temizlik ve cam silimi hizmetlerini de üstlenmektedir.

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam ve çerçeve temizliği yapılacak binanın çatısına monte edilen asma iskeleye bağlanan sepet içine personel binerek çelik halatlar yardımıyla binanın dışına sarkarak temizlik işlemlerini gerçekleştirirler. İş güvenliği tedbirleri gereği dış cephe cam temizliği yapan personel mutlaka emniyet kemeri kullanmak zorundadır. Emniyet kemersiz kesinlikle cam temizleme işlemine izin vermemekteyiz. Herhangi bir iş kazasına karşı alınan bu önlemde dış cephe cam silen personeli tutan halatlar binanın çatısında sağlam bir yere bağlanır.

Bu sayede dış cephe cam temizliği esnasında rüzgar nedeniyle sallanan sepetten dengesini kaybedip düşse bile personel herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmaz. MRC Grup, dış cephe cam temizliği hizmetinizi özenle yerine getirir.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlar, siteler ve yaşam mekânlarınızın bulunduğu birbirinden farklı binalar, daha kaliteli bir yaşam için düzenli olarak temizlenmeli. Periyodik bina temizliği sizin olduğu kadar, konuklarınız için de çok büyük önem taşıyor. Kir, toz ve hastalık taşıyan unsurların ortadan kaldırılması, en başta çocuklarınız için sağlıklı bir yaşam mekânını temsil edecek.

Pek çok değişik alanda temizlik konusunda yaptığı çalışmalarla kendini gösteren MRC Grup, bina temizliği konusunda da ayağınıza mükemmel fırsatları getiriyor. Merdiven başları, asansör, kapı ve düğmeler insanların en çok temas ettiği noktaları oluştururken, pek çok hastalığın da bu gibi kullanım unsurları sebebiyle yayıldığını söyleyebiliriz. Kullandığı dezenfekte ürün ve malzemeleri ile bina temizliği konusunda kaliteli hizmeti ayağınıza getiren MRC Grup; daha ferah, kaliteli ve temiz yaşam mekânları oluşturma konusunda her zaman yanınızda.

Tam donanımlı ve profesyonel olarak sektöründe hizmet veren MRC Grup, çalışma saatleri ile de tertipli ve düzenli bir sistem ayağınıza getiriyor. Düzenli olarak verdiği hizmet sizin binanız adına yapacağınız anlaşmayla da yakından alakalı olurken, günlük çalışma saatleri 09.00-17.30 (çalışma saatleri sizin talebinize göre değişiklik gösterebilir.) olarak standart bir hizmeti temsil etmekte. Haftanın belirli günlerinde talep edeceğiniz temizlik hizmeti sizi hiç etkilemeden düzenli saat aralıklarıyla kaliteli hizmet ayağınıza getirmeye devam edecek. Eğer beklenmeyen benzeri bir sorun olursa, ekibimizin aynı gün içinde çalışma saatini ve verilecek hizmeti telafi edeceğinden emin olabilirsiniz.

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastane temizliği, diğer temizlik alanlarından daha farklıdır. MRC Grup; hastane hijyeni, sağlık kurumlan, ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz MRC Grup, hastanelerde, sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizliği veya binaların cephe kaplaması, boya ve badanası gibi tadilat sonrası ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız. MRC Grup olarak binalarınızın inşaat sonrası temizliğinde kullandığımız aletlerle parke ve sert zeminlerde inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Uzman ekibimizden, ücretsiz ekspetiz hizmeti ile temizlik yapılacak yerde durum tespiti, zaman ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

İnşaat sonrasında oluşan alçı, çimento, boya kalıntıları ve molozlardan binanızı temizlerken çevreye zarar ve rahatsızlık vermemek için büyük özen göstermekteyiz.

OTEL VE TESİS TEMİZLİĞİ

Müşterilerin bir oteli tercih ederken dikkat edeceği en büyük etken o otelin temiz olup olmadığıdır. Tertemiz çarşafların, göz alıcı bir temizlikte banyonun cazibesine kimse hayır diyemez. Güler yüzlü personeller tarafından temizlenen, güzel bir hizmet veren oteller her zaman tercih edilen olur. Otel temizliğinde dikkat edilmesi gereken diğer bir hassas nokta ise otel temizliği hizmeti veren şirketin güvenilir personellerle çalışmasıdır. Temizlik şirketi personelleri insanların bir nevi yatak odasına girip temizlik yapmaktadır. Özel eşyaların olabileceği bu odaya güvenilir personel seçip iş yaptırmak dikkat gerektirir.

Otel temizliği konusunda güvenilir personeller bulunduran otelimiz oda temizliği, kat temizliği, resepsiyon temizliği, çamaşırhane temizliği ve pek çok alanda hizmet vermektedir. Otellerde en çok günlük olarak çarşaf değişikliği yapıldığı için çamaşırhanenin sürekli temiz tutulması ve temizliğinde dikkatli olunması gerekmektedir. Şirketimiz bunun hassasiyetine dikkat etmektedir.